Millega me tegeleme?

MTÜ Jahikool on asutatud 2011. aastal inimeste poolt, kellel on huvi looduse, jahinduse, jahikoerte ja nende treenimise vastu. Meie põhilisteks tegevusteks on treeningud tehisurus ja verejäljel ning küülik- ja kääbustaksidele mõeldud PIKÄ test (Soomes sooritatav katse). Samuti korraldame erinevaid jahikatseid ja üritusi. 

Kennel Gyrfalcon registreeriti 2012. aastal, siis sündis ka meie esimene kääbustakside pesakond. Nendele aastatele on aga eelnenud pikk kooselu koertega, võib ka öelda, et kõik on alguse saanud juba lapsepõlvest. 

Meie kennelis on lisaks kääbustaksidele esindatud veel Welshi terjer, kelle lemmiktegevuseks on jahil käimine. Kaasomandi kodus elab karmikarvaline standardtaks. Meie kääbustaksid igapäevaselt jahis ei käi, küll aga osaleme aktiivselt erinevatel jahikatsetel ja võtame osa võistlustest. Ette on näidata kõrgemaid tulemusi verejälje- ja urukatsetelt ning Soomes küülik- ja kääbustaksidele mõeldud PIKÄ-testidelt. Seda kõike selleks, et pakkuda koertele meelepärast tegevust milleks nad aretatud on ja saada kinnitust oma treeningmeetodite kohta. Ega muidu ju ei öelda, et tee seda mis sulle meeldib ja tulemused räägivad enda eest!

Keda me külla ootame?

Ootame Jahikooli kõiki koeri, kes soovivad tegeleda oma loomupärase tegevusega, saada selleks väljaõpet ja ennast proovile panna. Väga oodatud on esmastele tutvumistreeningutele kutsikad, alates 4-5 elukuust. Samuti ootame endale külla kenneleid, sest koos on vahva ja saab harrastada huvitavaid tegevusi. Kokkuvõttes on oodatud kõik, kellel on huvi koerte ja sellega seonduva vastu!